SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl sipariş verebilirim?

Cicekbulvari.com web sitemiz üzerinden ya da 0392 444 37 78  no'lu telefonumuzu arayarak müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimde değişiklik nasıl yapabilirim?

Siparişinizle ilgili bilgi değişikliklerini, siparişiniz dağıtıma çıkmadan yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak üzere gerekli değişikliği 0392 444 37 78’den müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizin iptalini 0392 444 37 78'den müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için çiçeğinizin hazırlanmamış ve dağıtıma çıkmamış olması gereklidir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Kredi Kartı, Havale/EFT ve Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Çiçek siparişim aynı gün teslim edilir mi?

Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede alıcınıza ulaştırmaktayız.

Çiçeğim Cumartesi ve Pazar Günleri Gider Mi?

Cicekbulvari.com her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller dahil 365 gün çiçek gönderebilirsiniz.

Özel günlerde teslimat

Özel günlerde (Öğretmenler Günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve yoğunluktan dolayı normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Siparişlerim Hangi Saatlerde Teslim Edilir?

Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:00, 13:00 - 16:00, 16:00 - 19:00 saat dilimleri arasında teslimat yapılır.

Belirtilen saatler sonrasında da vereceğiniz siparişinizin aynı gün içerisinde teslim edilebilirliği hakkında 0392 444 37 78  numaralı hattımızdan bize ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Sipariş işleminiz sonunda, siparişinizin takibini sağlamak adına size sipariş numarası vermekteyiz. Siparişinizin durumunu Sipariş Takibi menüsünden sipariş numaranız ile öğrenebilirsiniz.

Siparişime Ulaşım Ücretleri Dahilmi?

Tüm şehirlerin şehir merkezlerine gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine gönderimlerde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.

Teslimat Adresi ve/veya Tarihini Değiştirebilirmiyim?

Siparişiniz teslimat için yola çıkmadığı sürece değişiklik yapabilirsiniz.

Sipariş Bilgilerimi Nasıl Gizleyebilirim?

Siparişinizi oluşturma aşamasında kart mesajı alanında yer alan “Kartta ismim görünmesin” seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde sipariş bilgileriniz alıcıya ulaşmaz.

 

 
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ
 
İPTAL VE İADE
 
Sipariş Sözleşmesi
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 
Çiçek Bulvarı Gizlilik Sözleşmesi